Policie ČR: Alkohol, drogy a mládež 2023

19.11.2023 16:42 | Tisková zpráva

Poslední týden v říjnu se policisté zaměřili na kontroly v rámci bezpečnostního opatření "ADAM".

Policie ČR: Alkohol, drogy a mládež 2023
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

Po celé ČR se do kontrol dodržování zákona o ochraně veřejného zdraví a zákona o hazardních hrách zapojilo více než 1200 policistů z různých služeb policie a také na 500 pracovníků státní správy či samosprávy. Počet kontrolovaných mladistvých přesáhl číslo 6200.

Ke kontrolám docházelo nejen v restauračních zařízeních, klubech a zábavních podnicích, ale také v silničním provozu. Při kontrolách v téměř 3 000 provozovnách bylo zjištěno 412 přestupků.

V průběhu kontrol požívání alkoholu a dalších látek osob do 18 let detekovali policisté:

256 x pozitivní dechovou zkoušku na alkohol

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Vatikánská smlouva

Pane Havlíčku, proč se polovina poslanců hnutí ANO zdržela při hlasování o tzv. Vatikánské smlouvě? Chcete aby u nás byla církev stát ve státě? Proč jste nehlasovali proti? Dagmar Stöcklová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo dopravy: Nová filmová soutěž dává šanci mladým

22:03 Ministerstvo dopravy: Nová filmová soutěž dává šanci mladým

Česká cesta do vesmíru dostává nový rozměr, a to kreativní a filmový.