Policie ČR: Další mezinárodně hledaný je v cele

19.06.2021 10:49 | Zprávy

Na začátku června provedli policisté odboru pátrání úřadu služby kriminální policie a vyšetřování úspěšný zásah v Karlovarském kraji. Spolu se zásahovou jednotkou karlovarských policistů zadrželi v jedné z rekreačních oblastí mezinárodně hledaného muže.

Policie ČR: Další mezinárodně hledaný je v cele
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

Dvaapadesátiletý cizinec označovaný za „VORA v ZAKONE“ byl zadržen na základě mezinárodního zatýkacího rozkazu Arménie. Důvodem vydání zatykače byla skutečnost, že se jedná o významného člena organizovaného zločinu, který je ozbrojen a nebezpečný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Letiště Praha hledá dodavatele pro navigačně-informační systém a vizuální styl

16:13 Letiště Praha hledá dodavatele pro navigačně-informační systém a vizuální styl

Letiště Praha vyhlásilo výběrové řízení na dodavatele, který zajistí přípravu manuálu navigačního a …