Policie ČR: HC Sparta Praha vzdala hold legendám

07.02.2017 12:23 | Zprávy

Osmý ročník tradiční dobročinné akce „ Sparta vzdává hold“ s podtitulem Legendy legendám proběhl během dvou domácích zápasů, které HC Sparta odehrál s Třincem a Olomoucí. Touto akcí uctili hokejisté a fanoušci, kterých bylo na každém utkání přes 14 000, práci všech složek integrovaného záchranného sboru.

Policie ČR: HC Sparta Praha vzdala hold legendám
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

Na slavnostním ceremoniálu dne 3. února 2017 byla představena legenda Policie ČR, Hasičského záchranného sboru, Zdravotnické záchranné služby a Armády ČR.

Policii jako legendu na hlavním ceremoniálu reprezentoval genpor. JUDr. Jiří Kolář, který přijel společně s ostatními legendami  v historickém vozidle Tatra 603.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Čeští vrtulníkáři budou v Polsku i letos

11:27 Armáda ČR: Čeští vrtulníkáři budou v Polsku i letos

V Polsku nadále působí úkolové uskupení Armády ČR, složené převážně z vojáků 22. základny vrtulníkov…