Policie ČR: Na Kokořínsku se konal další ročník extrémního závodu

26.06.2016 14:26

V ranních hodinách dne 23. června 2016 se sešli účastníci dalšího ročníku extrémního závodu Test odolnosti 2016 na Územním odboru policie Mělník, kde vedení mělnické policie a města Mělník zahájilo tento náročný závod. Starosta města Mělník MVDr. Ctirad Mikeš a vedoucí Územního odboru P ČR Mělník plk. Ivan Žučenko popřál všem mnoho úspěchů v soutěži.

Policie ČR: Na Kokořínsku se konal další ročník extrémního závodu
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.
reklama

Letos se akce zúčastnilo 20 družstev mužů a 6 družstev žen. Na startu se sešli nejen reprezentanti policie z územních odborů Krajského ředitelství policie Středočeského kraje, ale i například z kraje Severočeského, Moravskoslezského, a také policisté z Prahy. Zastoupení zde měli také hasiči z Mělníka a Hasičský záchranný sbor Škoda a.s. ,Mladá Boleslav. Svůj tým sestavil také náměstek ředitele pro vnější službu Krajského ředitelství policie Středočeského kraje plk. Jana Ptáček. Nováčkem v soutěži byli strážníci Městské policie Mělník. Své síly si přijeli s profesionály změřit i pracovníci televize Prima, kteří sestavili tým převážně z redaktorů a kameramana zpravodajství.

Startovalo se jako každoročně z Romanova u Mšena. Novinkou byla nejen změna trasy a jednotlivých disciplín, ale i cíl závodu, který byl tentokrát na parkovišti pod hradem Kokořín.

Pětičlenné týmy se pohybovaly po trati dlouhé zhruba jednadvacet kilometrů, kde na závodníky čekalo 18 stanovišť. Ženy absolvovaly poloviční trasu. Úkoly na jednotlivých úsecích byly složeny ze zdravovědy, silových disciplín, orientace v terénu a podobně.

Ve večerních hodinách bylo jasno o vítězích i poražených. Vzhledem k náročnosti trati, podmínkám a hlavně velmi teplému počasí byli vítězi všichni, kteří se závodu zúčastnili.

Výsledky v jednotlivých kategoriích:

Ženy:
1. Územní odbor P ČR Příbram
2. Územní odbor P ČR Mělník
3. Územní odbor P ČR Kladno

Muži:
1. Stálá pořádková jednotka Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy
2. Hasičský záchranný sbor Mělní
3. Územní odbor P ČR SKPV Mělník

Ceny třem nejlepším týmům v obou kategoriích předali starosta města Mělník MVDr. Ctirad Mikeš a vedoucí Územního odboru P ČR Mělník plk. Ivan Žučenko.

Velký dík soutěžících patří všem, kteří se na zajištění celého závodu intenzivně podíleli. Bez jejich nadšení by se tento závod nemohl uskutečnit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Úřad práce nabídne klientům v Pardubicích vyšší komfort

11:47 Úřad práce nabídne klientům v Pardubicích vyšší komfort

Nové a moderní prostory pro klienty i zaměstnance Úřadu práce ČR, bezbariérový vstup, větší čekárny …