Policie ČR: Odmítáme informace na internetových stránkách Respektu

08.04.2016 19:36

Zveřejněné informace se nezakládají na pravdě.

Policie ČR: Odmítáme informace na internetových stránkách Respektu
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

olicie ČR důrazně odmítá nepodložené informace, které na svých internetových stránkách zveřejnil týdeník Respekt. Tyto nepravdivé a neověřené informace, které se týkají incidentu na FAMU, poškozují profesionální policejní manažery a nezakládají se na pravdě, což potvrdilo i prošetřování policejní vnitřní kontroly.

S konkrétními výsledky prošetření incidentu na FAMU seznámíme příští týden samotné vedení FAMU a následně i veřejnost. Žádáme proto média, aby vyčkala na oficiální informace a neuchylovala se ke zveřejňování nepravdivých informací z pochybných zdrojů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MPO: Česká republika převedla Slovinsku 465 GWh energie z obnovitelných zdrojů

12:47 MPO: Česká republika převedla Slovinsku 465 GWh energie z obnovitelných zdrojů

Česká republika (ČR) splnila povinný podíl obnovitelných zdrojů energie (OZE) pro rok 2020, který st…