Policie: Po letech na útěku v českém vězení

18.08.2019 11:33 | Zprávy

Díky intenzivní mezinárodní policejní spolupráci byl muž vypátrán a na základě evropského zatýkacího rozkazu zatčen ve Francii. Po splnění všech formalit byl odsouzený koncem minulého týdne eskortován do České republiky.

Policie: Po letech na útěku v českém vězení
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policie, ilustrační foto

Vzhledem k osobě odsouzeného a jeho chování se nejednalo o běžnou eskortu. Při prvním pokusu o převoz muže zpět do Česka se choval na policejní služebně i letišti agresivně, předstíral onemocnění a snažil se sebe poškodit.  Z bezpečnostních důvodů tak francouzští kolegové předání zrušili.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Podvody s dávkami

Vy fakt věříte tomu, že se u nás s dávkami nepodvádí? Že to nedělá řada občanů ČR? Že je nezneužívá? Spíš než komentovat, že se to děje, nemyslíte, že by bylo přínosnější, kdybyste přišel s tím, jak tomu zamezit? Víte to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Čáslavské letiště čeká výluka, Gripeny a Alky budou vzlétat z Pardubic a Náměště

19:15 Armáda ČR: Čáslavské letiště čeká výluka, Gripeny a Alky budou vzlétat z Pardubic a Náměště

Na letišti v Čáslavi letos začne modernizace infrastruktury, potrvá do roku 2028.