Policisté se zaměřili na vodní cesty a vodní plochy

20.07.2017 16:47 | Zprávy

Začátkem letních prázdnin proběhlo bezpečnostní opatření s názvem Voda 2017. Akce byla zaměřena zejména na kontrolu plavidel, přístavišť, půjčoven lodí, vodáků, plavců, rybářů, vůdců malých plavidel, požití alkoholických nápojů nebo jiných návykových a psychotropních látek atd. Celkem 279 zúčastněných policistů na 89 akcích zkontrolovalo 606 plavidel a 93 přístavišť.

Policisté se zaměřili na vodní cesty a vodní plochy
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

Společně s pracovníky Státní plavební správy se policisté zaměřili především na odhalování protiprávních jednání v souvislosti s řízením a provozem plavidel na sledovaných a nesledovaných vodních cestách a vodních plochách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Nechcete to zabalit?

Co jste jako ministr dokázal mimo to, ze jste naštval dost lidi? Jak dlouho připravujete ten mediální zákon? Dlouho a pak vám ho sama vláda shodí ze stolu, takže zákon k ničemu a opět se ptám, co jste teda dokázal?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Neproclené vozidlo může kupujícího přijít draho

20:14 Celní správa: Neproclené vozidlo může kupujícího přijít draho

Celní správa České republiky upozorňuje na rizika spojená s nákupem ojetých vozidel dovezených ze ze…