Policistům opětovně vzdá hold HC Sparta Praha

13.01.2017 14:45 | Zprávy

Projekt „Sparta vzdává hold“ je tady!

Policistům opětovně vzdá hold HC Sparta Praha
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

Policie České republiky navazuje již poosmé na předchozí ročníky „ Sparta vzdává hold“, jehož letošní podtitul zní Legendy legendám.

Hokejová utkání se uskuteční v pražské O2 areně ve dnech 29. ledna od 17:00 hodin a 3. února od 18:30 hodin. V prvním zápase se HC Sparta Praha utká s protivníky HC Oceláři Třinec, ve druhém pak Sparta nastoupí proti soupeřům z HC Olomouc.
 
Součástí obou večerů bude také hokejový miniturnaj týmu jednotlivých složek IZS. Policii ČR bude reprezentovat vítězný tým policejního mistrovství v ledním hokeji.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Proč by nemohla vzniknout jakákoliv neziskovka?

Ať si vznikají, když na to nebude přispívat stát. Podle mě ten by měl přispívat jen ty, co pomáhají třeba nemocným nebo v sociální oblasti, nebo třeba i zvířatům. Nevím tak, zda je potřeba nějaký zákon? Nestačí, když si stát prověří, komu peníze dá? Dělá to nyní? Nebo na to nemá nástroje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ŘVC: Nové čekací stání pro malá plavidla u plavební komory Praha-Modřany

22:03 ŘVC: Nové čekací stání pro malá plavidla u plavební komory Praha-Modřany

V dolní rejdě plavební komory Praha-Modřany bylo dokončeno a uvedeno do provozu nové čekací stání pr…