Povodí Labe: Vězni pomohli s úklidem břehů v Litoměřicích

21.10.2017 13:00 | Zprávy

Uplynulý víkend se v Litoměřicích nesl ve znamení úklidu okolí Labe. Osm odsouzených z Litoměřické věznice ulehčilo pravobřežním ramenům řeky.

Povodí Labe: Vězni pomohli s úklidem břehů v Litoměřicích
Foto: Povodí Labe
Popisek: Povodí Labe

Odsouzení ulehčili pravobřežním ramenům Labe v lokalitách Střeleckého a Písečného ostrova v Litoměřicích od větví, pařezů a nepořádku jako jsou pneumatiky, koberce a ostatní komunální odpad. Dohromady se podařilo naplnit a odvést tři kontejnery.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo kultury: Terezínská tryzna se uskuteční v neděli 17. května

22:08 Ministerstvo kultury: Terezínská tryzna se uskuteční v neděli 17. května

V neděli 17. května 2026 se na Národním hřbitově před Malou pevností v Terezíně uskuteční tradiční T…