Povodí Moravy: Snazší orientace a delší komorování na Baťově kanálu

14.05.2017 9:08 | Zprávy

Závěrečný dubnový víkend byl ve znamení lokálních zahajovacích akcí na Baťově kanále. Pro návštěvníky vodní cesty si Povodí Moravy, s.p. v letošní sezóně připravilo několik novinek.

Povodí Moravy: Snazší orientace a delší komorování na Baťově kanálu
Foto: Povodí Moravy
Popisek: Povodí Moravy

Bezpečnost a snazší orientaci na plavební cestě umožní nové značení plavebních komor. Pro zkvalitnění služeb při proplouvání komorami Povodí Moravy vybavilo obsluhu komor rozlišovacími vestami, které jasně signalizují, na koho se v případě potřeby může každý obrátit. Vstřícnější je také doba, po kterou bude v plavebních komorách přítomna obsluha pro veřejnost. V průběhu května a září to bude od pátku do neděle v čase od 9:30 do 18:00. Od června do srpna pak ve stejném čase každý den kromě pondělí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Dobrý den, mám dotaz, proč je pro vás cesta na summit tak důležitá?

Vždyť ať tam vyjednáte cokoliv, bez souhlasu vlády to bude stejně k ničemu. A proč tak trváte na tom, že musíte být v čele? Já nemám nic proti tomu abyste tam jel, i s tím souhlasím, ale přijde mi, že už to také tlačíte zbytečně až moc na sílu a nevím, zda to je k něčemu a čemu dobré. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Na klíště je možné se připravit očkováním kdykoliv

22:33 VZP: Na klíště je možné se připravit očkováním kdykoliv

Klíšťovou encefalitidou se v Česku ročně nakazí zhruba 700 lidí. S očkováním proti této virové infek…