Povodí Odry: Na Olši v Českém Těšíně začala oprava opěrné nábřežní betonové zdi

18.06.2015 15:43 | Zprávy

Státní podnik Povodí Odry dnes zahájil opravu základů opěrné nábřežní betonové zdi na Olši v Českém Těšíně (km 38,530–38,817, park A. Sikory v úseku mezi „Sportmostem“ a soutokem Olše se Sadovým potokem).

Povodí Odry: Na Olši v Českém Těšíně začala oprava opěrné nábřežní betonové zdi
Foto: Povodí Odry
Popisek: Povodí Odry

„Opravou dojde k zajištění stability betonové opěrné zdi, jejíž základové poměry jsou vlivem zahloubení dna řeky Olše v havarijním stavu. Práce budou spočívat v doplnění betonové základové paty a budou probíhat pod ochranou tabulové jímky z koryta toku. Příjezd je naplánován z ulice nábřeží Míru do koryta Sadového potoka a následně do Olše,“ vysvětluje investiční referent ze závodu 2 – Frýdek-Místek Petr Magnusek. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Předsedkyně

Jste jedinou úspěšnou komunistickou političkou. Opravdu se už nebudete ucházet o post předsedkyně strany? A v politice zůstanete nebo počkáte až vám skončí mandát a taky skončíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Královéhradecký kraj transformuje tři osmiletá gymnázia

20:16 Královéhradecký kraj transformuje tři osmiletá gymnázia

Trojice víceletých gymnázií v Královéhradeckém kraji v příštím roce neotevře první ročníky osmiletéh…