Povodí Ohře: Nedělní orkán polámal stromy i podél vodních toků a nádrží

02.11.2017 19:58 | Zprávy

Orkán, který se prohnal přes naše území v neděli 29. října, vyvrátil a zlámal řadu stromů nejen v lesích, ale i podél vodních toků a vodních nádrží. V zasažených oblastech proto není v tuto chvíli bezpečno. Přesto, že vzniklou situaci řešíme, bude trvat řadu týdnů, než se s dopadem přírody vypořádáme.

Povodí Ohře: Nedělní orkán polámal stromy i podél vodních toků a nádrží
Foto: Povodí Ohře
Popisek: Povodí Ohře.

„Doporučujeme, aby lidé při návštěvě vodních děl a při procházkách podél řek a potoků byli nanejvýš obezřetní,“ říká Jan Svejkovský, mluvčí Povodí Ohře.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jiří Slavík byl položen dotaz

Střet zájmů

Dobrý den, myslíte, že vzhledem k tomu, jak dopadly volby, že lidem vadí Babišův střet zájmů? Jak si vysvětlujete, že to dle výsledku voleb je většině lidí jedno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Ostrava: Koledování se blíží

10:34 Zoo Ostrava: Koledování se blíží

Během předvánočního období se každý den otvírá okénko adventního kalendáře. Během návštěvy můžete zí…