Povodí Vltavy: Informace k pohybu hladiny na vodní nádrži Orlík

08.03.2018 15:28 | Zprávy

Vzhledem k množícím se dotazům veřejnosti ohledně plánované hladiny na vodní nádrži Orlík pro rok 2018, sdělujeme, že do konce měsíce září letošního roku, není plánováno žádné mimořádné snížení hladiny vody. Pohyb hladiny na vodní nádrži Orlík bude závislý především na aktuální hydrologické situaci.

Povodí Vltavy: Informace k pohybu hladiny na vodní nádrži Orlík
Foto: Povodí Vltavy
Popisek: Povodí Vltavy

Následně je v plánu rekonstrukce lodního výtahu pro malá plavidla do hmotnosti 3,5 tuny na vodním díle Orlík, a dále výstavba doplňkového bezpečnostního přelivu na téže vodním díle, s předpokládaným termínem zahájení ve III – IV čtvrtletí r. 2019, přičemž celá stavba potrvá dle plánu 2 roky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Kauzy

Jak to myslíte, že policie a soudy některé kauzy vyšetřovat nemohly? Proč? To je přeci v rozporu s nezávislostí těchto orgánů. A jaké tedy máte řešení? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: České jaderné elektrárny splňují mezinárodní normy ochrany životního prostředí

8:52 ČEZ: České jaderné elektrárny splňují mezinárodní normy ochrany životního prostředí

Jaderné elektrárny Temelín a Dukovany opět prokázaly, že splňují požadavky mezinárodní normy pro říz…