Pracoviště Národního památkového ústavu v Telči a v Plzni mají nové ředitele

04.07.2017 13:29 | Zprávy

Generální ředitelka Národního památkového ústavu Naďa Goryczková jmenovala na základě výsledků vnitřního výběrového řízení nové ředitele územních odborných pracovišť. Do funkce ředitele NPÚ, ÚOP v Telči nastoupil k 1. červenci Pavel Macků, k témuž datu byl ředitelem NPÚ, ÚOP v Plzni jmenován Petr Sokol.

Pracoviště Národního památkového ústavu v Telči a v Plzni mají nové ředitele
Foto: red
Popisek: Národní památkový ústav

Dosavadní ředitelka telčského pracoviště Martina Indrová přechází na generální ředitelství NPÚ, kde bude řídit odbor edukace a dalšího vzdělávání. Petr Sokol nastupuje do funkce po rezignaci dosavadního ředitele plzeňského pracoviště Jana Kaigla.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Mobily ve školách

Jste proti plošnému zákazu mobilů ve školách – prý to podle vás nevede k lepším studijním výsledkům. Ale to přeci nikdo snad ani netvrdí. Jde o socializaci, kdy si dnes děti spolu pak nehrají, nebaví se, protože mají mobil. Nemyslíte, že socializace je také dost důležitá? K čemu děti podle vás mobil...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

PRIM: Legendární Orlík získává číselník z meteoritu a první vlastní celoocelový tah

9:28 PRIM: Legendární Orlík získává číselník z meteoritu a první vlastní celoocelový tah

Česká hodinářská značka Prim uvádí limitovanou edici Orlík Meteorit, která spojuje odkaz legendárníh…