Pražany seznámí se změnami v dopravě informační tramvaj

31.08.2012 15:00 | Zprávy

Ve dnech 3. a 4. září vyjede v Praze speciální tramvaj, ve které cestující získají informace o všech změnách v pražské hromadné dopravě. Přímo ve voze budou přítomni zástupci ROPIDu, Dopravního podniku hlavního města Prahy i zástupci magistrátu.

Pražany seznámí se změnami v dopravě informační tramvaj
Foto: rozhlas.cz
Popisek: Logo Českého rozhlasu

Součástí této speciální jízdy bude i unikátní rozhlasový přenos. Český rozhlas Regina bude prostřednictví IP technologie vysílat živé vstupy do svého pořadu dopravního zpravodajství Bezstarostná jízda.

Informační tramvaj pojede po oba dny vždy od 7 do 10 a od 15 do 19 hodin na trase: Smíchovské nádraží – Anděl – Palackého náměstí – Karlovo náměstí
I. P. Pavlova – Náměstí Míru – Čechovo náměstí a zpět. Tramvaj bude projíždět tuto trasu přibližně každou hodinu. Cestující budou na této lince přepravováni zdarma.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP zahájil zkušební provoz na trolejbusových linkách 51 a 53

11:18 DPP zahájil zkušební provoz na trolejbusových linkách 51 a 53

Praha má další dvě nové trolejbusové tratě. Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) dokončil výstavbu inf…