Pražský magistrát hostil setkání pracovníků krizového řízení

30.06.2017 18:28

Na Magistrátu hlavního města Prahy se konalo setkání pracovníků krizového řízení působících na území hlavního města Prahy. Setkání se uskutečnilo ve Velkém jednacím sále Zastupitelstva a organizovalo ho oddělení krizového managementu magistrátu. Cílem bylo nejen seznámit pracovníky s tématy krizového řízení jednotlivých organizací, ale především navázat vzájemné osobní kontakty.

Pražský magistrát hostil setkání pracovníků krizového řízení
Foto: Hans Štembera
Popisek: Praha, logo
reklama

Svoji práci na setkání představili například pracovníci krizového řízení Letiště Václava Havla Praha, Oblastního spolku Českého Červeného kříže Praha 1 nebo týmu pro identifikaci obětí hromadných neštěstí Policie ČR. Účastníci se také dozvěděli informace o zásobování pitnou vodou či elektrickou energií v případě mimořádných událostí. Seznámili se i s novým bezpečnostním portálem hlavního města Prahy.

„Už vzhledem k oblasti, kterou zúčastnění pokrývají, je zřejmé, že setkání nemělo dýchánkový charakter. Na profesionální kooperaci pracovníků, kteří se na půdě radnice setkali, spočívá bezpečnost obyvatel i návštěvníků hlavního města Prahy v těch nejvyhrocenějších situacích. Předávání znalostí a možnost dobře se poznat v jejich případě rozhodně nepředstavuje žádné obecné klišé. Akce oddělení krizového managementu proto získala mou plnou podporu,“ uvedl radní pro oblast bezpečnosti a prevenci kriminality Libor Hadrava, který setkání zahájil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Asociace podnikatelek a manažerek spouští na sociálních sítích kampaň #ChooseWOMEN

9:31 Asociace podnikatelek a manažerek spouští na sociálních sítích kampaň #ChooseWOMEN

Českomoravská asociace podnikatelek a manažerek (ČMAPM) spouští na sociálních sítích kampaň #ChooseW…