Předseda Poslanecké sněmovny jmenoval Adolfa Beznosku novým členem Kolegia NKÚ

15.03.2017 8:37

Do rukou předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jana Hamáčka včera složil slib nový člen Kolegia NKÚ Adolf Beznoska. Poslanci jej do funkce zvolili v lednu letošního roku.

Předseda Poslanecké sněmovny jmenoval Adolfa Beznosku novým členem Kolegia NKÚ
Foto: NKÚ
Popisek: Jmenování Adolfa Beznosky novým členem Kolegia NKÚ

Čtyřiapadesátiletý Adolf Beznoska vystudoval Fakultu národohospodářskou na Vysoké škole ekonomické v Praze a poté pokračoval ve studiu v oblasti pedagogiky a managementu. V mládí se věnoval profesionálně hokeji a poté začal pracovat jako učitel na Obchodní akademii, Vyšší odborné škole ekonomické a Jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky v Mladé Boleslavi, kde se postupně vypracoval až na pozici ředitele. V letech 2002 až 2006 byl zastupitelem města Mladá Boleslav a od roku 2006 do roku 2013 ekonomickým náměstkem primátora. V roce 2013 byl zvolen za ODS do Poslanecké sněmovny, kde byl mimo jiné členem rozpočtového výboru, výboru pro sociální politiku a předsedal stálé komisi pro kontrolu činnosti Finančně analytického útvaru Ministerstva financí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo spravedlnosti: Česká republika jako první evropská země přistoupila k Meziamerické úmluvě o vzájemné pomoci v trestních věcech

19:38 Ministerstvo spravedlnosti: Česká republika jako první evropská země přistoupila k Meziamerické úmluvě o vzájemné pomoci v trestních věcech

Po dlouholetém úsilí Ministerstva spravedlnosti byla dne 17. října 2019 na Generálním sekretariátu O…