Předseda vlády se zúčastní jednání Stálého výboru pro jadernou energetiku

14.06.2017 20:36 | Zprávy

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se zúčastní ve čtvrtek 15. června 2017 jednání Stálého výboru pro jadernou energetiku v Jaderné elektrárně Dukovany.

Předseda vlády se zúčastní jednání Stálého výboru pro jadernou energetiku
Foto: Daniela Černá
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Jednání výboru v Jaderné elektrárně Dukovany se dále zúčastní ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček, ministr financí Ivan Pilný a vládní zmocněnec pro jadernou energetiku Ján Štuller.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vláda

Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Dopravní a bezpečnostní opatření při oslavách příchodu nového roku

19:15 MHMP: Dopravní a bezpečnostní opatření při oslavách příchodu nového roku

Poslední den roku 2025 a na Nový rok budou platit některá dopravní a bezpečnostní opatření, určená p…