Předsedkyní Asociace krajů ČR byla opět zvolena hejtmanka Karlovarského kraje Jana Mračková Vildumetzová

07.12.2018 9:23 | Zprávy

Hejtmani na včerejším jednání Rady Asociace krajů ČR již podruhé zvolili předsedkyní Asociace krajů České republiky hejtmanku Karlovarského kraje Janu Mračkovou Vildumetzovou.

Předsedkyní Asociace krajů ČR byla opět zvolena hejtmanka Karlovarského kraje Jana Mračková Vildumetzová
Foto: Asociace krajů ČR
Popisek: Asociace krajů ČR

Potvrdili tak stávající vedení organizace ve složení Jiřího Běhounka v pozici 1. místopředsedy a Jiřího Čunka, Martina Půty a Oldřicha Bubeníčka v roli řadových místopředsedů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Projekt E6

Narovinu věříte tomu, že ať by byl u vlády kdokoliv, že by těch 6 zemí stálo o to, aby se do projektu zapojila i ČR? Já myslím, že o nás v EU nestojí. A co říkáte na to, jak se EU čím dál víc štěpí a vytváří se uvnitř ní jakési koalice států? Není to úplně v rozporu s tím, proč EU vznikla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

TA ČR: Mezinárodní výzva v oblasti materiálového výzkumu a inovací

11:14 TA ČR: Mezinárodní výzva v oblasti materiálového výzkumu a inovací

Od 4. 3. 2026 je otevřena mezinárodní výzva ERA-NET Cofund M-ERA.NET Call 2026, která je zaměřena na…