Premiér Babiš se zúčastní slavnostního uložení korunovačních klenotů

24.01.2018 8:47 | Zprávy

Předseda vlády ČR Andrej Babiš spolu s dalšími šesti klíčníky uzamkne ve středu 24. ledna 2018 v Katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha v Praze korunovační klenoty. Ty byly vystaveny od 16. ledna 2018 při příležitosti 100. výročí vzniku Československa a 25. výročí založení České republiky

Premiér Babiš se zúčastní slavnostního uložení korunovačních klenotů
Foto: Hans Štembera
Popisek: České korunovační klenoty

Dalšími držiteli klíčů od Korunní komory jsou prezident Miloš Zeman, předseda Senátu Milan Štěch, předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček, kardinál Dominik Duka, pražská primátorka Adriana Krnáčová a děkan Metropolitní kapituly u sv. Víta v Praze Ondřej Pávek.

Termín
24. ledna 2018

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Zase ta EU

Proč nám EU určuje výši minimální spotřební daně na paliva? A to ji jako určuje i u jiných věcí? Neměly by si o tom státy rozhodovat sami? Mimochodem, jaká je podle EU ta minimální daň na pohonné hmoty? Ptám se vás, protože prý ODS nyní chce její snížení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

14. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

10:20 14. týden na trhu pohonných hmot ČMKB

Kontrakty motorové nafty na trhu pohonných hmot ČMKB se ve 14. týdnu obchodovaly za průměrnou cenu 2…