Premiér Sobotka jednal s monackým knížetem Albertem II.

10.04.2015 19:05 | Zprávy
autor: Vlada.cz

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se v pátek 10. dubna 2015 v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky setkal s monackým knížetem Albertem II, jehož návštěva byla první oficiální návštěvou knížete monackého státu v České republice.

Premiér Sobotka jednal s monackým knížetem Albertem II.
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Hlavním tématem jednání byla mezinárodní spolupráce v oblasti udržitelného rozvoje, ochrany klimatu a kultury. Dalším tématem jednání byly vztahy Monaka s Evropskou unií.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Ještě jeden dotaz

Podle té vaší logiky - ztracený dokument = neplatný. Když ztratím třeba fakturu nebo nějaký dopis o pokutě, kterou mám zaplatit, tak to taky nemusím platit? Nepřijde vám to absurdní a to vaše tvrzení směšné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Náklady na úpravy sítí v západních Čechách loni dosáhly téměř 2,5 mld. Kč

16:26 ČEZ: Náklady na úpravy sítí v západních Čechách loni dosáhly téměř 2,5 mld. Kč

Společnost ČEZ Distribuce v roce 2025 vynaložila 19,2 miliard korun na úpravy své distribuční sousta…