Premiér Sobotka navštívil Jihočeský kraj

31.05.2015 8:50

Předseda vlády Bohuslav Sobotka navštívil v sobotu 30. května 2015 v rámci pravidelných cest do regionů Jihočeský kraj. Premiér otevřel zrekonstruovaný dům Mistra Jana Husa v Husinci, navštívil Jadernou elektrárnu Temelín a setkal se se zástupci firem Madeta, ZVVZ Milevsko a se zástupci dobrovolných hasičů v Jistebnici.

Premiér Sobotka navštívil Jihočeský kraj
Foto: vlada.cz
Popisek: Premiér Sobotka otevřel s ministrem Hermanem a Jihočeským hejtmanem Jiřím Zimolou zrekonstruovaný rodný dům Jana Husa v Husinci

Premiér zahájil pracovní program ve společnosti Madeta, kde s vedením společnosti hovořil o zákonu o významné tržní síle, jehož novelu předložil premiér do Poslanecké sněmovny. Následně premiér B. Sobotka otevřel společně s ministrem kultury Danielem Hermanem zrekonstruovaný rodný dům Mistra Jana Husa.

V odpoledních hodinách pak předseda vlády navštívil s ministrem průmyslu a obchodu Janem Mládkem Jadernou elektrárnu Temelín. Vláda se bude na svém jednání příští týden zabývat Národním akčním plánem rozvoje jaderné energetiky v České republice a premiér se chtěl ještě před tímto jednáním seznámit s aktuálním stavem našich dvou jaderných elektráren a připraveností na jejich možný rozvoj. Již minulý týden proto navštívil jadernou elektrárnu Dukovany.

Následně předseda vlády navštívil společnost ZVVZ Milevsko, kde se setkal s vedením společnosti a diskutoval o efektivitě současné vládní proexportní strategie.

Svůj program zakončil premiér Bohuslav Sobotka v Jistebnici, kde se zúčastnil diskuse s dobrovolnými hasiči. Hlavním tématem bylo financování těchto spolků.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Policisté z odboru pátrání opět zasahovali

19:03 Policisté z odboru pátrání opět zasahovali

Během dvou dnů zadrželi dva dlouhodobě hledané muže.