Premiér Sobotka se setká s eurokomisařem

14.04.2016 16:53 | Zprávy

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se v pátek 15. dubna 2016 setká v Hrzánském paláci s eurokomisařem pro zdraví a bezpečnost potravin Vytenisem Andriukaitisem.

Premiér Sobotka se setká s eurokomisařem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Tématem jednání předsedy vlády s eurokomisařem bude zejména doporučení, které Evropská komise adresovala české vládě v oblasti zdravotnictví.

Toto doporučení se soustředí na snižování nákladů zdravotnického systému a zjednodušení správy ve zdravotnictví. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČNB ponechává sazbu proticyklické kapitálové rezervy na 1,25 %

22:14 ČNB ponechává sazbu proticyklické kapitálové rezervy na 1,25 %

Bankovní rada na svém jednání o finanční stabilitě rozhodla ponechat sazbu proticyklické kapitálové …