Premiér Sobotka zahájí Rok průmyslu a technického vzdělávání 2015

13.01.2015 18:15 | Zprávy
autor: Vlada.cz

Předseda vlády Bohuslav Sobotka zahájí ve čtvrtek 15. ledna 2015 v Národním technickém muzeu v 17 hodin společně s prezidentem Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslavem Hanákem Rok průmyslu a technického vzdělávání 2015.

Premiér Sobotka zahájí Rok průmyslu a technického vzdělávání 2015
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Slavnostního zahájení se zúčastní také ministr školství, mládeže a tělovýchovy Marcel Chládek. Nový projekt přinese v letošním roce řadu aktivit s cílem prohloubit součinnost soukromého sektoru s technickým školstvím a řešit vysokou poptávku firem po technicky vzdělaných pracovnících.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pražské služby: Přírodní klimatizace na střeše. Kvete a chladí už čtvrtým rokem

22:33 Pražské služby: Přírodní klimatizace na střeše. Kvete a chladí už čtvrtým rokem

Druhá největší městská společnost se pyšní vlastní zelenou střechou. Vznikla v roce 2022 na ploše 45…