Premiér pokračuje v návštěvě Slovinska

14.04.2015 17:31 | Zprávy
autor: Vlada.cz

Předseda vlády Bohuslav Sobotka pokračuje druhým dnem v oficiální návštěvě Slovinska. V úterý 14. dubna 2015 ráno posnídal s podnikatelskou delegací a podnikateli ČR, kteří ve Slovinsku dlouhodobě působí. Diskutoval s nimi o vzájemných obchodních vztazích obou zemí a nových investičních příležitostech.

Premiér pokračuje v návštěvě Slovinska
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka

Součástí české delegace je podnikatelská mise Svazu průmyslu a dopravy ČR. Do Slovinska přijeli zástupci firem z oblasti dopravní infrastruktury, dodávek vybavení interiéru, stavebnictví a firemního poradenství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vedení

Jak tedy vlastně nové vedení strany hodnotíte? Přijde mi, že z něj nejste moc nadšený. Je to tak? A proč jste do něj nekandidoval i vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Bývalá kolonie u parku Zahrádky je po vyklizení odpadu přístupná veřejnosti

22:03 MHMP: Bývalá kolonie u parku Zahrádky je po vyklizení odpadu přístupná veřejnosti

Díky majetkové směně hlavního města s Klášterem dominikánů Praha se právě o toto území letos rozšíři…