Přemýšlíte o koupi bazénu a chcete ušetřit? Dobrou alternativou jsou nadzemní bazény

14. 2. 2014 10:36

Internetový obchod Hawaj.cz, který zákazníci najdou na českém trhu již více než 8 let, poskytuje největší nabídku nadzemních bazénu v České republice. Moderní nadzemní bazény za bezkonkurenční cenu se velmi snadno udržují a montují či demontují. Pro dokonalou funkčnost bazénu je dobré pořídit si také kartušové nebo pískové filtrace, ochranné plachy, solární ohřívače, chemické prostředky a nebo praktické schůdky.

Přemýšlíte o koupi bazénu a chcete ušetřit? Dobrou alternativou jsou nadzemní bazény
Foto: Hawaj.cz
Popisek: Hawaj.cz

K tomu, aby si zákazník pořídil vlastní bazén, potřebuje pouze dostatečný prostor na zahradě nebo terase a o pohodlí během horkých dnů má díky Hawaj.cz postaráno. Bazény jsou dostupné samozřejmě v různých velikostech a tvarech a potěší jistě dospělé i jejich děti. Mít bazén už nemusí být pouze záležitostí luxusu. Pořizovací ceny nadzemních bazénů jsou více než přijatelné a navíc nemusíte plánovat žádné stavební úpravy. Bazén jednoduše postavíte a naplníte vodou. Na zimu bazén jen sklidíte a máte vyhráno.

Zákazník se takřka vždy setká s bazény vyrobenými z plastu, který tvoří pevný skelet a tělo bazénu, případně jsou bazény řešeny jako beztvará hmota, do které napustí vodu. Cena bazénu by měla zahrnovat i čisticí zařízení. V případě nadzemních bazénů, se zákazník setká s dvěma druhy filtrací, kartušovou nebo pískovou. Kartušový filtr si může představit jako filtr na kávu, či vzduchový filtr v autě. Voda opětovně prochází přes kartuši, na které se zachycují nečistoty.

Dobrým příkladem je například Nadzemní bazén Intex 3,05 X 0,76 m- bazén s filtračním zařízením. Pískový filtr je také velmi jednoduché zařízení. Znečištěný filtrující písek se čistí zpětným průplachem. Pískový filtr je velice snadno obslužný a tím pádem populární mezi uživateli.

Poslední věcí, co se týče příslušenství, je solární ohřev vody k bazénům, jenž ohřívá vodu v bazénu bez jakýchkoliv dodatečných nákladů. Může ohřát vodu už o několik stupňů dle velikosti bazénu, výkonu filtrace a počasí. Ohřátí vody může trvat i několik dnů a doporučují se současné používání se solární plachtou, aby nedocházelo k zbytečnému úniku tepla. Velkou výhodou je, že nerezne a nezarůstá vodním kamenem. Solární panel pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků a předává ji vodě, která panelem proudí. Pokud zákazník bude mít tyto tři elementy, není již nutné nic dokupovat. Samozřejmostí jsou ale malí pomocníci jako například schůdky, teploměr a další.

Výhodný solární ohřev vody: www.hawaj.cz/solarni-ohrev-vody-653.html

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Policie ČR: Poškození finančních zájmů EU a dotační podvod

14:57 Policie ČR: Poškození finančních zájmů EU a dotační podvod

Kriminalisté odboru daní Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a v…