Prestižní ocenění pro SYNOT GAMES!

23.05.2019 14:49

Jsou tomu pouhé tři měsíce od doby, kdy skupina SYNOT získala na Maltě prostřednictvím společnosti SYNOT Games Ltd. licenci MGA. Právě tu řada zemí pro vstup nového provozovatele na online herní trh vyžaduje. A již nyní je tu prestižní ocenění! SYNOT GAMES se stává nejlepším nováčkem roku a získává cenu Best Rising Star in Gaming v rámci maltských MIGEA Awards.

Prestižní ocenění pro SYNOT GAMES!
Foto: Archiv
Popisek: Synot - logo
reklama

“Toto prestižní ocenění má pro nás obrovský význam. Především se totiž jedná o vůbec první oficiální uznání naší práce, snahy a výsledků. Ráda bych proto touto cestou poděkovala jak organizátorům soutěže, tak především celému týmu naší společnosti za jeho nasazení a spolupráci,“ uvedla Martina Hrabinská, CCO SYNOT Games.

Soutěž „iGaming Excellence Awards“ se uskutečnila v polovině května na Maltě. Soutěže se účastnili přední zástupci herního byznysu. Během slavnostního ceremoniálu bylo nejinovativnějším a nejúspěšnějším maltským společnostem předáno celkem 19 ocenění.

SYNOT Games Ltd získala nominace v následujících kategoriích: nejlepší nováček, nejlepší výrobce slotů, nejlepší ženský lídr, nejlepší dodavatel a nejlepší herní společnost roku.

„Získaného úspěchu si nesmírně vážíme. Je pro nás současně motivací k další práci. Naše produkty se neustále snažíme inovovat a přizpůsobovat světovým trendům, specifickým podmínkám v jednotlivých zemích a především poptávce a uživatelskému komfortu zákazníků. Těší nás, že naše maltská společnost získala celkem pět nominací a jednu z nich - Best Rising Star (nejlepší nováček) dokázala proměnit v jednoznačné vítězství,“ uvedl Miroslav Valenta ml. obchodní ředitel skupiny SYNOT.