Prezident Hospodářské komory České republiky a zástupci zaměstnavatelů jednali o horním zákoně

31.08.2012 8:56 | Zprávy
autor: komora.cz

Prezident Hospodářské komory České republiky Petr Kužel a předseda Zaměstnavatelského svazu důlního a naftového průmyslu Zdeněk Osner jednali s předsedou vlády České republiky Petrem Nečasem o problému tzv. malé novely horního zákona. Předmětem jednání bylo odstranění vyvlastňování pozemků ze stávajícího horního zákona a zároveň ochrana ložisek strategických nerostných surovin.

Prezident Hospodářské komory České republiky a zástupci zaměstnavatelů jednali o horním zákoně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Kužel, prezident Hospodářské komory České republiky

Premiér Petr Nečas ujistil prezidenta Hospodářské komory České republiky a předsedu ZSDNP (kteří zastupovali i další subjekty), že vláda citlivě posuzovala a projednávala široké spektrum problémů zasahujících jak podnikatele, tak zájmy státu, dotčených hornických regionů a jejich obyvatel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Ukrajina

Ukrajina skutečně Rusku zatím odolává, ale myslíte, že je naděje, že válku vyhraje a Rusko porazí? Já si myslím, že to je nereálné a je asi pravda, že čím déle válka bude trvat, tím to bude pro Ukrajinu horší. Nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta: Olšanská dostane novou bezbariérovou rampu

22:03 Česká pošta: Olšanská dostane novou bezbariérovou rampu

Na pobočce České pošty v Olšanské ulici na Praze 3 začala realizace nové nájezdové rampy.