Prezident Zeman kondoloval německému prezidentovi

04.07.2017 8:37 | Zprávy

Prezident republiky Miloš Zeman zaslal v pondělí dne 3. července 2017 kondolenční telegram Franku-Walteru Steinmeierovi, prezidentovi Spolkové republiky Německo, v souvislosti s havárií autobusu v Bavorsku.

Prezident Zeman kondoloval německému prezidentovi
Foto: generalcompact.cz
Popisek: Kancelář prezidenta ČR

Vážený pane prezidente,

se zármutkem jsem přijal zprávu o havárii autobusu nedaleko bavorského Stammbachu, která si vyžádala desítky obětí na životech a zraněných.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Tou válkou proti nezisku myslíte neziskovky?

A nemyslíte, že redukce financí neziskovkám není na místě? Rozhodně tím nemyslím ti, co pomáhají potřebným, ale je tu spousta těch, co se třeba angažují politicky a ti by podle mě dotace fakt dostávat neměli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Všechny železniční přejezdy už mají nové reflexní štítky

13:21 Správa železnic: Všechny železniční přejezdy už mají nové reflexní štítky

Během prvních tří čtvrtletí letošního roku se podařilo meziročně snížit počet zraněných při nehodách…