Prezident republiky se zúčastní Terezínské tryzny

14.05.2015 13:56 | Zprávy

Prezident republiky Miloš Zeman se zúčastní v neděli 17. května 2013 v 10.00 hodin Terezínské tryzny na Národním hřbitově v Terezíně a přednese zde projev.

Prezident republiky se zúčastní Terezínské tryzny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Náhrobky v Národním památníku Terezín

Terezínská tryzna je pravidelná každoroční pietní a vzpomínková slavnost, která se koná vždy třetí květnovou neděli na Národním hřbitově v Terezíně. Jedná se o vzpomínkovou akci, která se koná k uctění památky obětí zdejší nacistické perzekuce během druhé světové války.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Co by měla podle vás EU udělat?

Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS ČR: Na Štědrý den hasiči zasahovali u 515 událostí, požárů bylo nejvíce za pět let

11:14 HZS ČR: Na Štědrý den hasiči zasahovali u 515 událostí, požárů bylo nejvíce za pět let

Štědrý den se pro hasiče ani letos neobešel bez náročných zásahů. Po celé republice jsme během 24. p…