Prezident republiky slavnostně otevře obnovený palmový skleník v zámeckém parku v Lánech

24.03.2016 9:05 | Zprávy

Prezident republiky Miloš Zeman za účasti veřejnosti ve čtvrtek dne 24. března 2016 v 15.00 hodin slavnostně otevře obnovený palmový skleník v zámeckém parku v Lánech.

Prezident republiky slavnostně otevře obnovený palmový skleník v zámeckém parku v Lánech
Foto: Hanka Brožková
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Unikátní stavba z druhé poloviny 19. století s interiérovými prvky Masarykova architekta Josipa Plečnika bude poté ve vyhrazených dnech opět otevřena pro veřejnost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Bezpečnost

Proč by měl stát zajištovat bezpečnost soukromým firmám? Právě proto, že jsou soukromé, neměli by to dělat opravdu sami? Stát by měl podle mě zajistit bezpečnost hlavně nás občanů, nebo třeba nemocnic, stěžejní infrastruktury apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP nabídne svým klientům za očkování proti chřipce příspěvek na masáž

13:33 VZP nabídne svým klientům za očkování proti chřipce příspěvek na masáž

Klienti VZP, kteří se pro příští chřipkovou sezónu nechají očkovat proti chřipce, získají kromě stáv…