Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Prezident republiky Miloš Zeman se rozhodl u příležitosti řádového dne 28. října 2016 ocenit vynikající zásluhy ve prospěch České republiky, bojovou činnost, zásluhy o rozvoj demokracie, humanity a lidská práva, hrdinství, záchranu lidských životů, zásluhy o stát v oblasti hospodářské, výchovy, obrany, bezpečnosti státu a občanů a zásluhy v oblasti vědy, umění, školství a sportu.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Vy fakt věříte tomu, že se u nás s dávkami nepodvádí? Že to nedělá řada občanů ČR? Že je nezneužívá? Spíš než komentovat, že se to děje, nemyslíte, že by bylo přínosnější, kdybyste přišel s tím, jak tomu zamezit? Víte to?
Poslední den základní lhůty pro podání daňového přiznání k daním z příjmů za rok 2025 se blíží.