Prima novinka na síti: Spouštíme nový, ještě lepší portál Prima PLAY!

17.09.2013 20:27

Weby z rodiny Prima ONLINE trhají rekordy a po letošní smršti novinek (Prima STYLE, Prima FRESH, Prima ŽENY) přichází další překvapení. Spouštíme od základu proměněné stránky videoarchivu Prima PLAY (prima-play.cz).

Prima novinka na síti: Spouštíme nový, ještě lepší portál Prima PLAY!
Foto: iprima.cz
Popisek: Loga TV Prima

Nová podoba internetových stránek Prima PLAY umožní přehlednější a pohodlnější vyhledávání v bohatém archivu vlastní tvorby, dokumentů i zahraničních filmů a seriálů. Desítky tisíc videí televizních stanic Prima, Prima COOL, Prima ZOOM a Prima love jsou samozřejmě zdarma.

 Na hlavní stránce najdou místo nejoblíbenější pořady každého dne. Všechna videa lze procházet podle abecedy, data vydání, názvu pořadu. Obsah videa si mohou uživatelé prohlédnout ještě před jeho spuštěním, stačí na něj najet myší a zobrazí se v deseti náhledech.

„Nestíháte? Redaktoři vám u řady videí předem označí nejsilnější či nejzajímavější momenty, takže lehce najdete vypjatou scénu, o které se diskutuje na Facebooku. Nebo si ve videu rovnou pustíte recept na dort od Markéty či šťavnatý steak od Pohlreicha,“ popisuje jednu z novinek Lukáš Makowski z marketingu Prima ONLINE.

Informace mají samozřejmě největší hodnotu v kontextu, proto je Prima PLAY organicky srostlý s weby Primy Online. Díky tomu u našich stěžejních pořadů najdete vedle videa aktuální články a informace ze stránek pořadu. „Takže pokud vás zaujme dokument Vetřelci dávnověku, můžete si přečíst o Záhadách Arey 51 či článek o tom, proč tento pořad vzbuzuje vášnivé diskuze. Nebo se rovnou prokliknete na stránky pořadu, jako například u kultovního Prostřena či oblíbeného seriálu Cesty domů,“ dodává Jiřina Köppelová, vedoucí online obsahu.

U videa kromě názvu nabízí Prima PLAY veškeré důležité údaje, jako jméno režiséra, původní název, rok výroby, obsazení, žánr.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vězeňská služba: 2. ročník Hromadného darování krve zahájen

10:49 Vězeňská služba: 2. ročník Hromadného darování krve zahájen

Dnešním dnem odstartoval 2. ročník projektu Hromadné darování krve s vězeňskou službou. Více než 50 …