Pro studentský kupón na MHD nově také do ISIC Pointu

01.11.2014 20:16 | Zprávy

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost připravil ve spolupráci s organizací ROPID a společností GTS Alive, s. r. o. novinku pro studenty v podobě možnosti pořízení časových jízdenek s průkazem ISIC. Kupón je nově možné získat v pražském ISIC Pointu.

Pro studentský kupón na MHD nově také do ISIC Pointu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Centrální dispečink městské dopravy

Co je nového?

Platný ISIC průkaz vydaný v ČR pro žáky a studenty středních škol, vyšších odborných škol, vysokých škol a pomaturitních studií (tj. všechny školy akreditované MŠMT) v denní (prezenční) formě studia se v systému PID u Studentů od 19 do 26 let (do dne předcházejícímu dni 26. narozenin) uznává jako potvrzení o studiu u zvýhodněných časových papírových jízdenek a elektronických časových jízdenek nahraných na kartu Opencard (tarifní pásma P a 0 vč. B).

Průkaz ISIC může být dále použit jako doklad nahrazující papírovou průkazku PID pro studenty od 19 do 26 let k nákupu zvýhodněných časových jízdenek s volitelnou dobou platnosti 30 denních nebo 90 denních.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Jednatel firmy

Pokud bych přijal vaši tezi, že jste se stal jednatelem firmy a nemáte s ní nic společného, což z právního hlediska není pravda, ale pokud bych tomu věřil, znamenalo by to, že jste se stal bílým koněm, uvědomujete si to? A udělal jste to vědomě nebo nevědomě? Upřímně nevím, co je horší.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Metropolitní plán vstupuje do závěrečné fáze před schválením

16:13 MHMP: Metropolitní plán vstupuje do závěrečné fáze před schválením

Pražští zastupitelé hlasovali o posledních změnách stávajícího územního plánu, který pochází z roku …