Prohlášení Policie ČR k postupu při sobotních událostech

08.02.2016 9:42 | Zprávy

Vedení Policejního prezidiia stojí za policisty, kteří zajišťovali bezpečnostní opatření při sobotních demonstracích v centru Prahy.

Prohlášení Policie ČR k postupu při sobotních událostech
Foto: Hans Štembera
Popisek: Policejní vozy

„Jak jsem už uvedl ve svém sobotním vystoupení pro sdělovací prostředky, myslím, že obyvatelé Prahy mohli sami vidět, že policie svou roli zvládla. Selhání jednotlivců v tuto chvíli nemohu ani potvrdit ani vyloučit, proto zákrok po dohodě s ministrem vnitra i ředitelem Krajského ředitelství policie hl. města Prahy nechám prověřit, stejně tak některé incidenty, na které upozornily sdělovací prostředky a někteří jednotlivci na sociálních sítích,“ uvedl policejní prezident brig. gen. Tomáš Tuhý. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozpočet prezidenta

K čemu by bylo pro občany a ČR dobré, kdybyste rozpočet prezidenta snížili na 0? A není pokrytecké za to, že to chtěla udělat Fialova vláda jí kritizovat a pak to sám navrhovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Na jednu pozici se vloni v průměru hlásilo 20 uchazečů

11:14 ČEZ: Na jednu pozici se vloni v průměru hlásilo 20 uchazečů

V roce 2025 si do kolonky zaměstnavatel připsalo ČEZ celkem téměř 1300 (1 268) nových pracovníků, co…