Provoněné sýry obohatí adventní stůl

28.11.2014 9:07

Mléko z farmy s počátkem adventního času rozšiřuje svůj sortiment. V nabídce od 1. prosince tak zákazníci nově naleznou adventní sýry provoněné rozinkami, mandlemi a pomerančem nebo plátkem jablka z Němcovy selské mlékárny Radonice. Současně s nimi se nabídka rozroste také o speciální vánoční pařené sýry ve tvaru komety, stromečku a kapra.

Provoněné sýry obohatí adventní stůl
Foto: Mléko z farmy
Popisek: Mléko z farmy.
reklama

„Různé speciality v našem sortimentu již tradičně slaví velký úspěch. To letos potvrdily i velikonoční sýry ve tvaru zajíčka a vejce. Rozhodli jsme se proto, že budeme v této tradici pokračovat i nadále a nabídneme zákazníkům speciální sýry pro čas adventu a Vánoc,“ představuje novinky Stanislav Němec, majitel mlékárny a provozovatel služby Mléko z farmy.

Čerstvé přírodní sýry s rozinkami, mandlemi a pomerančem nebo plátkem jablka jsou vyrobeny bez konzervačních přísad a jsou vhodné k přímé konzumaci či do zeleninových salátů. Expedovány do prodeje jsou ihned po vyrobení, čímž je zaručena jejich naprostá čerstvost. Stejně tak jako všechny ostatní produkty se při jejich výrobě používá kvalitní plnotučné mléko, které kromě pasterizace neprochází žádnou jinou technologickou úpravou. Veškeré produkty se vyrábějí tradičními, přirozenými postupy.

Pařené sýry jsou speciálním způsobem pařeny ve vlastní šťávě za teploty okolo 70°C, aby byla zachována jejich šťavnatost, konzistence a především typická sýrová chuť a vůně. Pařené vánoční sýry jsou nabízeny buď přírodní, nebo uzené bukovým dřevem.

Čerstvé a pařené speciální sýry zůstanou v nabídce až do 23. prosince 2014, do počátku vánoční rozvozové pauzy. Dodávky se na své obvyklé trasy opět vrátí 12. ledna 2015.

Mléko z farmy je společným projektem farmářů Ing. Jana Millera a Ing. Stanislava Němce, kteří za něj osobně a nezprostředkovaně ručí svými jmény. Zatímco na Millerově farmě ve Svrkyni se mléko nadojí, v Němcově selské mlékárně v Radonicích je za přísných hygienických parametrů zpracováno na konečné výrobky a pomocí vlastních aut distribuováno ke spotřebitelům. Další mléko pochází ze soukromých farem rodiny Brodských z Nehvizd, Roubíčkových ze Staré Boleslavi a pana Strnada z Rostoklat. V roce 2013 získala Němcova selská mlékárna Radonice ocenění nadace Comenius „Českých 100 nejlepších“ v oblasti „Zemědělství a potravinářství“, roce 2014 se stala Vodafone firmou roku Středočeského kraje.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj podpoří rekreační dopravu dotací 1,4 milionu

16:26 Jihočeský kraj podpoří rekreační dopravu dotací 1,4 milionu

Celkem 1,43 milionu korun uvolní Jihočeský kraj na podporu rekreační dopravy na jihu Čech. Prostředn…