Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
21
Ministerstvo pro místní rozvoj bylo dne 13. června informováno od UNIQA pojišťovny, a.s. o úpadku cestovní kanceláře Diamond travel s.r.o. O úpadku rozhodl Městský soud v Praze dne 10. 6. 2016. Jedná se o první úpadek cestovní kanceláře v tomto roce.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Podle mě je dobře, že to někdo konečně začíná řešit. Protože neziskovky rostou jak houby po dešti a mnohé podle mě vůbec lidem nepomáhají ba naopak jim svým aktivismem škodí. Jak to vidíte vy?
Velkého úspěchu dosáhla žákyně Střední odborné školy technické a zahradnické v Lovosicích Viktorie V…