První miminko letošního roku narozené v Nemocnici Na Bulovce je Ema

03.01.2015 20:01 | Zprávy

Nemocnice Na Bulovce ohlásila první miminko roku 2015: 1. ledna v 8:14 se narodila Ema, 3200 gramů, 50 cm. Celkem se v Nemocnici Na Bulovce za rok 2014 narodilo 2257 dětí a je to o 223 dětí víc nežli v roce 2013.

První miminko letošního roku narozené v Nemocnici Na Bulovce je Ema
Foto: Hans Štembera
Popisek: Nemocnice Na Bulovce

Bohužel ani na letošního Silvestra neubylo úrazů, ať už vlivem alkoholu nebo neodborného zacházení s pyrotechnikou. Bilance silvestrovské noci na úrazové ambulanci ortopedické kliniky Nemocnice Na Bulovce: Od půlnoci do rána lékaři ošetřili 30 zraněných, vesměs šlo o zranění hlavy a řezné rány od skla. Tři pacienti museli být hospitalizováni. Nejvážnější zranění utrpěl muž při špatném zacházení s pyrotechnikou. Bohužel výsledkem je těžké poranění ruky a utržené tři prsty. Každý druhý přijatý pacient byl výrazně pod vlivem alkoholu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Ochrana dětí

K něčemu novela, která vlastně neřeší ten největší problém, a to, aby děti nemohli být svěřeny do péči rodičům, kteří jsou nebezpeční, což stálo život třeba právě Viktorku? Nebo pokud to řeší a já se mýlím, tak můžete mi říci jak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Lesníci zastavili v okolí hnízda sokolů ve Chřibech veškeré práce

22:34 Lesy ČR: Lesníci zastavili v okolí hnízda sokolů ve Chřibech veškeré práce

Čtyři mláďata sokola stěhovavého se letos vylíhla na skále Kozel v chřibských porostech Lesů České r…