První odchozí platby z nové mBank putovaly na konto Jedličkova ústavu

09.02.2014 13:00

Účastníci včerejšího workshopu, který měl za cíl přiblížit a otestovat funkce revolučního internetového bankovnictví mBank, podpořili na závěr ze svých účtů Sportovní klub Jedličkova ústavu. Ještě před oficiálním spuštěním nového internetového bankovnictví tak první platby z nové mBank podpoří českého parasnowboardistu Tomáše Vaverku.

První odchozí platby z nové mBank putovaly na konto Jedličkova ústavu
Foto: mBank
Popisek: mBank

mBank při příležitosti testování revolučního internetového bankovnictví poskytla zástupcům médií „testovací finanční prostředky“, které v závěru workshopu společně převedli ze svých osobních účtů mKONTO na účet Sportovního klubu Jedličkova ústavu. Částku 15 000 Kč využije klub na částečné pokrytí nákladů na zimní přípravné soustředění parasnowboardisty Tomáše Vaverky.

Po šesti letech od svého vstupu na český a slovenský trh mBank 10. února uvede nejen nové logo a firemní design, ale především své nové internetové bankovnictví. To přináší uživatelsky přívětivé a snadno ovladatelné prostředí s neotřelým designem.

„Vsadili jsme na inovativní technologická řešení, která v on-line bankovnictví nebyla dosud použita. Že to byl krok správným směrem a že mBank dnes stojí na špici v internetových bankovních inovacích, dokazuje řada mezinárodních ocenění, kterými se dnes Nová mBank může pochlubit," uzavírá Bronislav Dvořáček, vedoucí produktového oddělení mBank.

mBank je největší internetovou bankou v České republice. Od roku 2007 si zde získala přízeň více než 480 000 zákazníků, kterým většinu služeb poskytuje zdarma. Mezi produkty mBank patří kromě osobních a spořicích účtů také kreditní karty, spotřebitelské půjčky a hypoteční úvěry. mBank v České republice působí jako pobočka polské banky mBank S.A., která je členem skupiny Commerzbank.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Liberecký kraj opět ocenil učitele. Akce se uskutečnila po dvouleté koronavirové pauze

22:33 Liberecký kraj opět ocenil učitele. Akce se uskutečnila po dvouleté koronavirové pauze

Již poosmnácté Liberecký kraj pod záštitou náměstka hejtmana Dana Ramzera uspořádal slavnostní setká…