První ostrý zásah temelínských hasičů v rámci integrovaného záchranného systému kraje: Pomáhali u dopravní nehody

11.10.2016 15:14

Pouhé čtyři minuty trval přesun temelínských hasičů k dopravní nehodě. K té došlo dnes dopoledne a temelínské hasiče k zásahu povolal krajský hasičský dispečink. Nehoda se totiž stala na křižovatce II/105 a výjezdu z temelínské elektrárny.

První ostrý zásah temelínských hasičů v rámci integrovaného záchranného systému kraje: Pomáhali u dopravní nehody
Foto: atominfo.cz
Popisek: Temelín

Na místo dorazila i temelínská záchranka. Ve dvou havarovaným vozidlech cestovaly čtyři osoby, z toho jedno dítě a těhotná žena. Dítě a těhotnou ženu převezla krajská záchranka na ošetření do Českých Budějovic. Nehoda je aktuálně na místě šetřena policií. Provoz na hlavní silnici omezen není.Temelínští hasiči jsou součástí integrovaného záchranného systému kraje od začátku října. V nové podobě to byl jejich první ostrý zásah mimo areál elektrárny. Přímo na místě bylo z Temelína sedm hasičů a cisterna s vybavením pro vyprošťování osob. „Naštěstí nebyla potřeba nikoho z vozidel vyprošťovat. Úkolem našich hasičů tak byla likvidace několika litrů pohonných hmot, které z vodidla unikly. Každopádně se ukázalo, že nově nastavený systém funguje,“ uvedl Roman Havlín, ředitel Bezpečnosti elektráren ČEZ.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

odvody

Když si začínající podnikatel odloží platby pojištění, ale v podnikání se mu nedaří, tak je stejně bude muset uhradit, nebo ne? A kde je pak nějaká pomoc? Protože ony i minimální zálohy budou díky vaší vládě dost vysoké. Uvědomujete si to? Proč jste vlastně na navýšení přistoupili, hlavně teď když ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo spravedlnosti: Přiznávání náhrady nákladů oprávněných při zastavování tzv. bezvýsledných exekucí

19:15 Ministerstvo spravedlnosti: Přiznávání náhrady nákladů oprávněných při zastavování tzv. bezvýsledných exekucí

Ministerstvo spravedlnosti vydalo nové metodické stanovisko, které se týká problematiky přiznávání n…