ŘSD: ÚOHS zastavil správní řízení i v případě třetího modernizovaného úseku

20.07.2015 13:00 | Zprávy

Ředitelství silnic a dálnic může nyní na základě rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže podepsat smlouvu se zhotovitelem na úseku 18 (EXIT 134 Měřín – EXIT 141 V. Meziříčí západ), jímž je sdružení firem Eurovia a Strabag.

ŘSD: ÚOHS zastavil správní řízení i v případě třetího modernizovaného úseku
Foto: ŘSD
Popisek: Logo ŘSD

Stěžovatel opět nesložil kauci ani v dodatečné lhůtě a Úřad pro ochranu hospodářské soutěže tedy zastavil správní řízení. Modernizace úseku mezi Měřínem a Velkým Meziříčím tím byla stejně jako úsek Hvězdonice – Ostředek a Ostrovačice – Kývalka zdržena o několik měsíců.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jaký smysl bude mít vaše cesta na Slovensko? A kdo všechno tam pojede?

To teď budete jezdit paralelně s budoucí vládou? Myslíte, že to bude působit dobře, a že to povede k něčemu dobrému – uvnitř i navenek? PS: V čem s vámi souhlasím je, že tam měli jet napoprvé i vaši zástupci, ale jet tam znovu je podle mě mimo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Studenti tří jihočeských škol poměřili síly v soutěži Boj o vlajku

19:28 ČEZ: Studenti tří jihočeských škol poměřili síly v soutěži Boj o vlajku

Vyšetřit kybernetický útok a získat vlajku. Takový úkol čekal na desetičlenné týmy studentů tří jiho…