Rada bytových družstev severočeské oblasti má nového předsedu

17. 12. 2016 11:08

František Ryba, místopředseda představenstva a ředitel Stavebního bytového družstva Krušnohor Most, byl zvolen do funkce předsedy Rady bytových družstev severočeské oblasti (Ústecký a Liberecký kraj). Na postu nahradil nedávno nečekaně zemřelého Karla Jedličku ze Stavebního bytového družstva Rozvoj Ústí nad Labem - Neštěmice.

Rada bytových družstev severočeské oblasti má nového předsedu
Foto: Miloš Žihla
Popisek: František Ryba, ředitel Stavebního bytového družstva Krušnohor v Mostě v Ústeckém kraji.
reklama

„František Ryba byl jediným kandidátem. Už před volbou měl podporu dvaceti družstev. Ta byla vyjádřena dokonce písemně,“ sdělil Ladislav Chalupný, ředitel úřadu Rady bytových družstev severočeské oblasti (Ústecký a Liberecký kraj) se sídlem v Ústí nad Labem.

Zvolení bylo tedy jednoznačnou záležitostí.

„Ředitele Rybu znají představitelé družstev a delegáti konference již přes 20 let jako aktivního a progresivního funkcionáře zapáleného pro věc bytového družstevnictví, těší se velké autoritě i na celostátní úrovni. Jeho jméno je ve Svazu českých a moravských bytových družstev velice dobře známé. František Ryba byl vždy příznivcem jednotného postupu bytových družstev – a to nejen v legislativní oblasti,“ doplnil Ladislav Chalupný.

„Je dobře, že byl zvolen. Za svoji poctivou práci pro lidi bydlící v domech ve správě Krušnohoru si zvolení do vyšší funkce zaslouží,“ okomentoval novinku Jiří Dvořák, vedoucí Regionálního centra Čechy – Západ celostátně působící společnosti Techem, úzce spolupracují s bytovým družstvem v oblasti údržby.

Nový předseda Rady bytových družstev severočeské oblasti (Ústecký a Liberecký kraj) byl zvolen na její konferenci ve čtvrtek 15. prosince t. r.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Národní muzeum vytváří virtuální vzdělávací program pro děti

14:50 Národní muzeum vytváří virtuální vzdělávací program pro děti

Národní muzeum je významnou součástí vzdělávacího systému naší republiky. I proto chce zůstat v kont…