Radio City: MELANIE C má ráda pivo, Prahu a thajskou kuchyni

24. 3. 2014 19:53

CITY LIVE, pravidelný pořad pražského radia City, měl v sobotu 22. března odpoledne své hvězdné březnové pokračování. Pozvání Petra Slívy, moderátora pořadu, přijal objev slovenské hudební scény PETER ARISTONE s kapelou a bývalá Sporty Spice MELANIE C.

Radio City: MELANIE C má ráda pivo, Prahu a thajskou kuchyni
Foto: red
Popisek: Radio City
reklama

PETER ARISTONE, který se v patnácti letech přestěhoval ze Slovenska do Prahy, se podělil se o své sympatie k italské kuchyni, červenému vínu, Londýnu a nočnímu životu. MELANIE C na dotazy posluchačů odpověděla, že je sama, nezadaná, a tento stav jí naprosto vyhovuje. Sporty Spice také prozradila, že začíná pracovat na zbrusu nové desce, která spatří světlo světa v roce 2015 a v rámci světového tour by se ráda podívala také do Prahy. Dle očekávání padl také dotaz na návrat kultovních SPICE GIRLS, na který MELANIE C odpověděla doslova: „jsme kamarádky, vídáváme se a společný projekt na olympiádě v Londýně nás moc bavil. Rády bychom něco takového jednou zopakovaly, žádný oficiální návrat ale neplánujeme.“ Také MEL C nám zodpověděla krátký dotazník, ze kterého vyplynulo, že tahle velmi příjemná a sympatická Britka má ráda pivo, thajské jídlo a Prahu. Jako velká milovnice gastronomie na sebe také prozradila, že její nejoblíbenější denní doba je kdykoliv, když může jíst.

PETER ARISTONE a MELANIE C společně zazpívali živě a v akustickém provedení svůj nový společný singl COOL AS YOU a ve světové premiéře také duet původní verze hitu FIRST DAY OF MY LIFE (Melanie C). PETER ARISTONE navíc přidal dva songy ze svého aktuálního alba.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ číslo týdne: 258 000

10:06 ČEZ číslo týdne: 258 000

258 000 domácností mělo loni elektřinu díky výrobě z vodních elektráren Vltavské kaskády.