Rádio Impuls bude od 1. 1. 2015 zastupovat Radio United Services

29. 9. 2014 18:06

Nejposlouchanější rozhlasová stanice v České republice - Rádio Impuls uzavřela smlouvu o prodeji reklamního času se společností Radio United Services.

Rádio Impuls bude od 1. 1. 2015 zastupovat Radio United Services
Foto: red
Popisek: Radio Impuls
reklama

Rádio Impuls přitom až do 31.12. 2014 spolupracuje se společností Regie Radio Music. Ke změně zastoupení dochází především na základě přehodnocení obchodní strategie společnosti pro nadcházející období.

„S  Regie Radio Music jsme spolupracovali dlouhých 15 let. Rozhodnutí opustit po takovém čase firmu, se kterou naše až nadstandardní obchodní vztahy přerostly často i v přátelské, nebylo vůbec jednoduché. Za výdrž a podporu si RRM  zaslouží naše velké poděkování. Rád bych ubezpečil stávající i nové klienty, že jsme připraveni jim i nadále ve spolupráci s Radio United Services /od 1. 1. 2015/ poskytovat to, nač jsou u nás zvyklí. Pro prodej reklamního času do 31. 12. 2014 platí stávající smlouva s RRM.“ Dodal ke změně mediálního zastoupení Generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

„Jsme připraveni nabídnout od prvního ledna zadavatelům reklamy možnost využití inzerce v nejposlouchanější celoplošné stanici v kombinaci se silnou sítí regionálních Kiss Radií a zavedenými žánrovými stanicemi, především Country Radiem a Radiem BEAT. Naše společnost má dále více jak dvacetileté zkušenosti s regionálním prodejem rozhlasové reklamy a jsme přesvědčeni, že budoucí spolupráce i na tomto poli bude pro obě strany přínosná.“ Informuje generální ředitelka Radio United Services Lada Hrochová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: Čím se řídit při výběru hladké mouky? I levná dobře poslouží

22:31 dTest: Čím se řídit při výběru hladké mouky? I levná dobře poslouží

Mouka obvykle patří mezi stálé zásoby každé domácnosti. Spotřebitelská organizace dTest se zaměřila …