Raiffeisenbank: Výhody eKonta Komplet už využívá 100 tisíc klientů

23.02.2014 19:59

eKonto KOMPLET, komplexní účet od Raiffeisenbank s jedním transparentním poplatkem, využívá rok po spuštění už 100 tisíc klientů. Z celé řady výhod klienti nejvíce oceňují neomezený počet výběrů z bankomatů všech bank v ČR i zahraničí zdarma, mezi oblíbené benefity patří i aplikace pro chytré telefony a věrnostní slevy na kreditních kartách. Banka v letošním roce k eKontu KOMPLET připraví řadu dalších novinek.

Raiffeisenbank: Výhody eKonta Komplet už využívá 100 tisíc klientů
Foto: Raiffeisenbank
Popisek: Raiffeisenbank

Počet klientů využívajících eKonto KOMPLET od Raiffeisenbank přesáhl 100 tisíc. Banka tento účet nabízí od loňského roku a od konkurence se odlišuje především rozsahem služeb nabízených v rámci jednoho transparentního poplatku. „Nejvíce oceňovaným benefitem jsou bezplatné neomezené výběry z bankomatů všech bank v ČR i zahraničí, klienti rovněž oceňují aplikaci pro chytré telefony Mobilní eKonto, která byla vyhlášena nejlepší finanční aplikací v České republice,” uvedl produktový manažer Raiffeisenbank Roman Přeučil.

V rámci eKonta KOMPLET klienti mohou využívat osobní účet včetně podúčtů až v devíti různých měnách, dvě platební karty s možností bezkontaktní technologie i s možnosti platební nálepky, kreditní kartu, přímé bankovnictví, kontokorent, spořicí účet, úrazové pojištění i nejlepší mobilní bankovnictví pro chytré telefony. Zdarma mají neomezený počet elektronických domácích příchozích i odchozích plateb i vklady hotovosti, zdarma jsou také veškeré výběry z bankomatů všech bank v ČR i v zahraničí.

Součástí eKonta KOMPLET je zdarma i kreditní karta STYLE, která mj. nabízí věrnostní program, který z platby vrací 2 % zpět na účet. Pokud tedy klient kreditní kartou měsíčně utratí 10.000 korun, získá zpět 200 Kč. „I při započítání poplatku za vedení účtu tak klienti mohou každý měsíc od banky získat výrazně více, než kolik za vedení účtu zaplatí,“ dodal Roman Přeučil.

„eKonto KOMPLET je naším klíčovým účtem, budeme jej proto letos dále vylepšovat. Již jsme spustili nové bezkontaktní kreditní karty. Díky různým věrnostním slevám budou moci v následujících měsících klienti účet získat ještě výhodněji než doposud, řadu novinek reagujících na přání klientů představíme i v mobilní aplikaci,“ naznačil některé chystané novinky Roman Přeučil.

Tomáš Kofroň, Raiffeisenbank a.s.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

České dráhy: Na jihočeských tratích již brzy v nových RegioPanterech

9:15 České dráhy: Na jihočeských tratích již brzy v nových RegioPanterech

Komfort jako v mezistátních expresech EuroCity najdou brzy cestující v dalších regionálních osobních…