Raiffeisenbank poskytla téměř miliardu na výstavbu nákupního centra Galerie Teplice

23.03.2014 11:08

Raiffeisenbank poskytla společnosti Galerie Teplice s.r.o. úvěr ve výši 900 milionů korun na financování výstavby a provozování nákupního centra Galerie Teplice na náměstí Svobody v Teplicích.

Raiffeisenbank poskytla téměř miliardu na výstavbu nákupního centra Galerie Teplice
Foto: Raiffeisenbank
Popisek: Raiffeisenbank
reklama

„Poskytnutím tohoto úvěru Raiffeisenbank dále potvrzuje svou silnou pozici ve financování developerských projektů. Pečlivě přitom vybíráme, jaký konkrétní projekt budeme financovat, rádi podpoříme kvalitní projekty jak v oblasti bytové výstavby, tak i kancelářská a obchodní centra a další komerční projekty,“ uvedl výkonný ředitel nemovitostního a strukturovaného financování Raiffeisenbank Tomáš Gürtler.

„Nová obchodní galerie vyrostla na místě původního OD Prior, přímo v centru lázeňského města. Vzhledem k přirozeně se svažujícímu reliéfu pozemku zde vznikla tři rovnocenná obchodní podlaží přístupná ze tří světových stran. Jsme rádi, že jsme v Raiffeisenbank nalezli silného partnera, který se na financování tohoto regionálně významného projektu bude podílet,“ uvedl ředitel developerské společnosti Dandreet Luděk Schmidt.

Na celkové pronajímatelné ploše 22.000 m2 budou umístěny desítky obchodů s módními značkami, prodejny se sportovním zbožím, kavárny a  restaurace, supermarket, multikino i další služby pro veřejnost.  Nový objekt obchodní galerie nabídne krytá parkovací místa v suterénu a na střeše budovy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Národní muzeum: Čeští vědci popsali nový rod žáby z Konga

12:49 Národní muzeum: Čeští vědci popsali nový rod žáby z Konga

Tým Václava Gvoždíka objevil a popsal nový rod rákosničkovité žáby žijící v pralesích středního Kong…