Raiffeisenbank zlevňuje hypotéky o 0,4 procentního bodu

09.04.2014 12:05

Raiffeisenbank připravila na polovinu dubna tradiční Hypodny. Klienti mohou získat slevu na úrokové sazbě, možnost bezplatných mimořádných splátek. Klientům hledajícím novou nemovitost banka pomůže při výběru nemovitosti, vyjednání lepší ceny, kontrole stavu nemovitosti i smluv.

Raiffeisenbank zlevňuje hypotéky o 0,4 procentního bodu
Foto: Raiffeisenbank
Popisek: Raiffeisenbank
reklama

Raiffeisenbank v rámci tradičních Hypodnů zlevňuje hypotéky o 0,4 procentního bodu. „Zvýhodněnou sazbu klient získá, pokud si v rámci Hypodnů na pobočce nechá připravit orientační propočet a následně  uzavře hypoteční smlouvu  do 15. června 2014. Na průměrné hypotéce tak klienti měsíčně ušetří na splátkách několik set korun,“ uvedl produktový manažer Raiffeisenbank Jan Bureš. Hypodny banka uspořádá ve dnech 11. až 20. dubna.

Za poskytnutí hypotéky klienti Raiffeisenbank neplatí žádný poplatek, další výhodou je možnost mimořádných splátek zdarma při využití tzv. Turbo sazby. Při koupi nemovitosti se oblíbenou stává unikátní Rádcova hypotéka, která klientovi vyjedná lepší cenu nemovitosti, zkontroluje stav nemovitosti po technické a stavební stránce, zkontroluje smlouvy po právní stránce, součástí je i odhad nemovitosti pro potřeby hypotéky. Pokud klient nemá dosud vybranou nemovitost, pomůže mu Rádce i s tímto výběrem. Tento balíček služeb je pro klienty zdarma, banka
si pouze bere provizi z vyjednané slevy.

Výhodnost hypoték Raiffeisenbank se v loňském roce odrazila ve výrazném nárůstu zájmu klientů, banka loni poskytla hypotéky v objemu přes 13 miliard korun, což představovalo nárůst o více než polovinu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Královéhradecký kraj: Krajskou infolinku za dopoledne využilo téměř 500 volajících

18:48 Královéhradecký kraj: Krajskou infolinku za dopoledne využilo téměř 500 volajících

Dnes ráno byl spuštěn Centrální rezervační systém pro první vlnu očkování proti covidu. Královéhrade…