Ředitelem Programu Českého rozhlasu byl jmenován Ondřej Nováček

21.12.2017 8:08 | Zprávy

Novým ředitelem Programu Českého rozhlasu byl s účinností od 1. února 2018 jmenován dosavadní šéfredaktor Českého rozhlasu Plus Ondřej Nováček. Změnu ve vedení vzala dnes na svém zasedání na vědomí také Rada ČRo.

Ředitelem Programu Českého rozhlasu byl jmenován Ondřej Nováček
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Ondřej Nováček vystřídá ve funkci Evu Hazdrovou-Kopeckou, která své působení na pozici ředitelky Programu ukončí k 31. lednu 2018. „Věřím, že Ondřej Nováček absolutně zúročí své mnohaleté zkušenosti, které získal hned na několika manažerských pozicích v Českém rozhlase,“ uvedl generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Derby

Mně přijde, že to, co se odehrálo na derby se děje jen ve fotbale. Proč je otázka. Ptám se i na váš návrh řešení? Máte ho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VHÚ: Brannost neznamenala jen přípravu na válku

16:08 VHÚ: Brannost neznamenala jen přípravu na válku

Vojenský historický ústav Praha zve na konferenci Tváře brannosti, která se uskuteční 19. a 20. květ…