Ředitelství silnic a dálnic obdrželo nabídky na akci Celostátní sčítání dopravy 2020

16.05.2019 11:26 | Zprávy

Ředitelství silnic a dálnic obdrželo na základě vypsaného výběrového řízení nabídky na akci Celostátní sčítání dopravy 2020. Hodnotící komise nyní nabídky zhodnotí a doporučí uchazeče, se kterým by mělo ŘSD ČR uzavřít smlouvu.

Ředitelství silnic a dálnic obdrželo nabídky na akci Celostátní sčítání dopravy 2020
Foto: ŘSD
Popisek: Logo ŘSD

Celostátní sčítání dopravy 2020 se bude provádět v obvyklém rozsahu na aktuální síti dálnic I. a II. třídy, silnicích I. a II. třídy a cca na 15 % silnicích III. třídy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Bc. David Šimek , MBA byl položen dotaz

Závislost

Čí je podle vás vina, že jsme jako Evropa na někom pořád závislí a nemám pocit, že by se to nějak měnilo? Bohužel jsme závislí na Blízkém východu, jak komentujete, ale i na Číně (ekonomicky) nebo na USA (bezpečnostně). Podle mě je to špatně a jde podle mě o selhání vás politiků.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ŘVC: Nové čekací stání pro malá plavidla u plavební komory Praha-Modřany

22:03 ŘVC: Nové čekací stání pro malá plavidla u plavební komory Praha-Modřany

V dolní rejdě plavební komory Praha-Modřany bylo dokončeno a uvedeno do provozu nové čekací stání pr…