|
Modernizovaný úsek |
Předpokládaná hodnota zakázky |
Počet nabídek |
|
úsek 10, EXIT 75 Hořice – EXIT 81 Koberovice Tento článek je uzamčenČlánek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme. reklama
Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz
NeziskovkyOhledně kontrol neziskovek každý tvrdí něco jiného. Proč jasně nedefinujete ty, kterých se to tedy bude týkat a nezveřejníte to? Nebo jste to zveřejnili? Kde? Určitě je v nějakých případech kontrola na místě a je správná, ale co když to ohrozí ty, které dělají opravdu záslužnou práci? Mluví se třeba... Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Další články z rubriky
7:23 Povodí Moravy připravuje rozsáhlou opravu hráze Brněnské přehradyOpravena bude mostovka i související konstrukce.
reklama
reklama
|
Ředitelství silnic a dálnic obdrželo nabídky na modernizaci dálnice D1 mezi Hořicemi a Koberovicemi
07.09.2016 10:49 | Zprávy
autor:
Tisková zpráva
Ředitelství silnic a dálnic ČR obdrželo na základě vypsaného výběrového řízení nabídky na modernizaci dalšího úseku dálnice D1. Jedná se o úsek 10, EXIT 75 Hořice – EXIT 81 Koberovice. Hodnotící komise, kterou jmenuje vláda ČR, nyní nabídky zhodnotí a vydá doporučující stanovisko. K předání staveniště vybranému zhotoviteli by mohlo dojít do konce roku. Konkrétní termín je však závislý na případných námitkách ze strany neúspěšných uchazečů k Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže.
Popisek: Logo ŘSD
reklama


